3 найпопулярніших фільм

3 найпопулярніших фільм

про фільм.

Фільм, який також називають фільмом, рухомим фото, знімком із переміщенням, фотографією чи навіть фотоігрою, насправді є роботою естетичної майстерності, яка імітує досвід, а також взаємодіє поняття, історії, розуміння, відчуття, чарівність чи навіть навколишнього середовища з використанням переміщуючих картинок. Насправді ці зображення зазвичай проходять разом із шумом, а також, набагато рідше, різними сенсорними стимуляціями. Слово «кінотеатр», скорочене для кінематографії, насправді часто використовується для опису кіновиробництва, а також кіноринку, а також для тонкого ремесла, яке є результатом цього.

саме тому цей фільм дуже цікавий

1. Шафка для зла (2008)

Під час війни в Іраку сержант, який нещодавно був призначений до армійського вибухонебезпечного загону, посварився зі своїми товаришами по загону через його незграбне ставлення до роботи.

The Hurt Locker — американський військовий трилер 2008 року режисера Кетрін Бігелоу за сценарієм Марка Боала. У головних ролях: Джеремі Реннер, Ентоні Макі, Браян Джераті, Крістіан Камарго, Рейф Файнс, Девід Морс і Гай Пірс. У фільмі розповідається про групу зі знешкодження вибухонебезпечних предметів під час війни в Іраку, яка стала мішенню повстанців, і показує їхню психологічну реакцію на стрес у бою. Для написання сценарію Боал спирався на свій досвід під час вбудованого доступу. Прем’єра фільму Hurt Locker відбулася на Венеціанському міжнародному кінофестивалі 2008 року, перш ніж він був випущений у Сполучених Штатах 26 червня 2009 року компанією Summit Entertainment. Фільм отримав схвальні відгуки критиків, які високо оцінили режисуру Бігелоу

2. Хрещений батько (1972)

Старіючий патріарх династії організованої злочинності в післявоєнному Нью-Йорку передає контроль над своєю таємною імперією своєму неохоче молодшому синові. «Хрещений батько» — це кримінальний американський фільм 1972 року, де представлений Френсіс Форд Коппола та репродукція Альберта С. Радді зі сценарієм Маріо Пузо та Копполи. Виконавці Марлона Брандо й Аль Пачіно створили кримінальну справу Нью-Йорка (фікси), визначну роль у 1945-1955 роках, трансформацію Майкла Корлеоне, який змінив боса мафії, а також Віто, який керував Келуаргою Корлеоне.

3. Місто (2010)

Досвідчена група злодіїв грабує банк і тримає в заручниках Клер, помічника менеджера. Все починає ускладнюватися, коли один із членів екіпажу закохується в Клер. «Місто» — американський кримінальний трилер 2010 року, написаний у співавторстві з режисером Беном Аффлеком і в головній ролі, адаптований за романом Чака Гогана «Принц злодіїв» 2004 року . У ньому також зіграли Ребекка Холл, Джон Хемм, Джеремі Реннер, Блейк Лайвлі, Тітус Веллівер, Піт Постлетвейт, Кріс Купер і Слейн, а також розповідається про групу бостонських банківських грабіжників, які збираються отримати остаточний рахунок, пограбувавши Фенвей Парк. Прем’єра фільму відбулася 8 вересня 2010 року на Венеціанському кінофестивалі, перш ніж вийти в США 17 вересня 2010 року.